۱۰ عکس زیبا از دکوراسیون مدرن و دکوراسیون کلاسیک اروپایی

۱۰ عکس زیبا از دکوراسیون مدرن و دکوراسیون کلاسیک اروپایی

[تعداد: 5    میانگین: 5/5]

شما در این مطلب با ۱۰ عکس از دکوراسیون مدرن و عکس از دکوراسیون کلاسیک اروپایی دیدن میکنید و میتوانید از این عکسهای زیبا ایده بگیرید برای طراحی زیباتر و بهتر منزل خودتان .

شرکت بازرگانی آرتمیس با داشتن کادر مجرب در طراحی دکوراسیون داخلی آماده همکاری با شما عزیزان برای اجرای تمام خواسته هایتان از صفر تا صد است ما با بهترین برندهای ایران و با کمترین قیمت و مدرن ترین تکنولوژی ها به شما برای رسیدن به رویاهایتان کمک میکنیم.

چیدمان منزل و ست کردن رنگها کنار یکدیگر نیازمند تخصص حرفه ای است ما در این مطلب تعدادی عکس آماده کرده ایم تا شما ببینید از ترکیب رنگها چطور در دکوراسیون مدرن و دکوراسیون سنتی استفاده میشود.

یکی از مهمترین نکاتی که هنگام چیدمان منزل به آن فکر میکنیم تطبیق رنگها با یکدیگر است برای این کار حتما سعی کنید از روانشناسی رنگ استفاده کنید زیرا محیط زندگی و منزل باید طوری باشد که بعد از کلی خستگی کار وقتی اعضاء خانواده کنار هم قرار میگیرند آرامش را تجربه کنند.

پس خیلی مهم است که تمام زیبایی ها و رنگها به خوبی کنار هم ست شوند. خوب است که ما بدانیم در این فضای خانه های امروزی که اکثرا کوچک هستن چطور از ترکیب رنگها استفاده کنیم و یا در خانه های بزرگ چه چیدمانی را استفاده کنیم تا فضا زیباتر به نظر بیاید. ما در این راه کنار شما هستیم.

۵ عکس از دکوراسیون مدرن خانه کوچک

ترکیب رنگ خاکستری و سفید در فضای کوچک

در این عکس میبیند از یک فضای کوچک با استفاده از رنگها و طراحی زیبای آشپزخانه با کابینت ام دی اف و کمد های بدون دستگیره زیبا چه فضای دلنشینی را ایجاد کرده است. از تمامی فضا به نحو احسنت استفاده شده و استفاده از پارکت رنگ روشن و استفاده از رنگ سفید باعث بزرگتر نشان داده شدن فضا میشود.

عس از دکوراسیون خانه مدرن کوچکترکیب رنگ قهوه ای و خاکستری در خانه مدرن

شاید به نظر خیلی ها رنگ قهوه ای یک رنگ بی روح است اما این رنگ زیبا و دراماتیک قابلیت ترکیب با همه اکثر رنگها را دارد و زیبایی فضا را دو چندان میکند به تصویر زیر نگاه کنید ترکیب رنگ خاکستری و قهوه ای در این فضای کوچک مدرن حس زیبایی و آرامش را به شما القا میکند.

دکوراسیون قهوه ای و خاکستری

آشپزخانه کوچک سفید مشکی مدرن

در این آشپزخانه کوچک ترکیب رنگ سفید مشکی را ملاحظه میکنید میبینید که چه زیبا و حرفه ای از تمامی فضا به خوبی استفاده شده کاشی های کوچک مشکی با شلف های سفید که البته این سبک بیشتر یک آشپزخانه اروپایی مدرن است و ممکن است شلوغی این فضا را خانم های ایرانی زیاد پسند نکنند. استفاده از چراغ های آویز طلایی در بالای اپن آشپزخانه زیبایی این فضا را بیشتر و بیشتر کرده است.

کابینت سفید مشکی

دکوراسیون سیاه سفید بهترین رنگ طراحی داخلی

امروزه رنگ سیاه و سفید نقش به سزایی در طراحی دکوراسیون داخلی دارد در حالی که در گذشته از رنگ سیاه استفاده چندانی نمیشد. در این فضای کوچک در میان این سفیدی های رنگ متضاد سیاه البته در ابعاد کم و استفاده از گلهای قرمز و سبز کنتراس رنگ زیبایی ایجاد کرده است. کفپوش سرامیک سفید استفاده از پنجره های UPVC سفید باعث انعکاس نور میشود.

دکوراسیون سیاه وسفید

دکوراسیون منزل سفید، خانه مدرن کوچک

برای فضاهای کوچک معمولا از رنگ های روشن استفاده میشود زیرا فضا را بزرگتر نشان میدهد همانطور که در تصویر میبینید در فضای خانه بیشتر از رنگ سفید استفاده شده و یکی از ویژگی های مهم رنگ سفید همخوانی آن با سایر رنگ ها است همانطور که مشاهده میکنید کوسن های طیف رنگی بنفش روی مبلمان سفید چه جلوه ای به این نشیمن کوچک بخشیده است همچنین استفاده از لامپ هایی با نورهای زرد و سفید کنتراس رنگ مشکی و سفید در آشپزخانه این فضای مدرن را دوست داشتنی تر کرده است.

دکوراسیون منزل سفید، خانه مدرن

۵ عکس از دکوراسیون منزل کوچک کلاسیک

در تصاویر زیر تعدادی عکس از دکوراسیون منزل کوچک کلاسیک برای شما جمع آوری کرده ایم که از ترکیب رنگ قهوه ای با سایر رنگها و بیشترین متریال استفاده شده چوب میباشد. همانطور که میبینید رنگ قهوه ای گرما و زیبایی خاصی به این فضای کلاسیک داده است. از کمد های چوبی با دستگیره های کلاسیک درب ورودی چوبی کلاسیک و پنجره های چوبی کلاسیک زیبا، شومینه در این تصاویر به چشم میخورد. برای خانه های کلاسیک معمولا از نماهای کلاسیک رومی و یا نمای سنگ استفاده میشود که به ساختمان جلوه زیبایی میدهد.

ترکیب چوب در این فضای کلاسیک اروپایی مورد پسند خیلی از خانم ها است.

دکوراسیون کلاسیک اروپایی

دکوراسیون کلاسیک اروپایی

دکوراسیون داخلی کلاسیک با رنگ های گرم

دکوراسیون داخلی کلاسیک با رنگ های گرم

کتابخانه چوبی کلاسیک

کتابخانه چوبی کلاسیک در یک فضای پذیرایی کوچک

دکوراسیون چوبی کلاسیک در فضای پذیرایی

دکوراسیون چوبی کلاسیک در فضای پذیراییتخت تاشو چوبی در فضایی کلاسیک

تخت تاشو چوبی در فضایی کلاسیک

 

 

لطفا نظرتان را بگذارید

آدرس ایمیل شما ثبت نشده است