صادرات متریال ساختمانی یکی از احداف شرکت بازرگانی آرتمیس است.

کشور عزیزمان ایران یکی از اصلی ترین کشورها در زمینه منابع طبیعی بوده و دارنده منابع سرشار مواد معدنی از جمله سنگ، مس، و خاک و .. است و این مواد دارای کیفیت فوق العاده بالایی هستند که در همه جای جهان به راحتی یافت نمیشود.

به همین منظور این بزرگترین امتیازی است که کشور ما ایران نسبت به سایر کشورهای دنیا دارد و میتوان از آن به نحو احسنت در زمینه تولید و به خصوص تولید متریال های ساختمانی استفاده شود و تولید این محصولات را رونق بخشید و با چشم اندازی به صادرات این محصولات با کیفیت به سایر کشورهای منطقه اقدام نمود.

و همانگونه که شما عزیزان اطلاع دارید بنا به دلایل متعددی از جمله قوانین سخت و پیچیده گمرگی این شیوه به راحتی قابل انجام نمیباشد.

شرکت بازرگانی ساختمانی آرتمیس که هدف خود را رونق بخشیدن ساخت و ساز میداند این اگاهی را دارد که رونق این بخش کاری امکان پذیر نیست مگر اینکه صنایع تولید کننده این محصولات ساختمانی را حمایت همه جانبه شوند.

بر این اساس برای راحتی کار تولید کنندگان محصولات ساختمانی علی الخصوص تولید کنندگان محصولات نوین ساختمانی که دارای محصولات جدید و قابل رقابت با سایر کشورها و همچنین محصولاتی که دارای توجیه اقتصادی هستند را حمایت کرده و در این زمینه ایده ها و نظرات خود را با این عزیزان به اشتراک میگذارد ودر ادامه برای صدور این محصولات به کشور های منطقه از جمله عمان سوریه و عراق و سایر کشورهای همسایه نیز پیشقدم میباشد تا بتواند تولید ملی کشور را که بزرگترین سرمایه این کشور در سالهای آینده را به سایر کشورها معرفی و صادر کند تا بتوان در کنار ان به رونق ساخت و ساخت کشور هم کمکی کرده باشد و دین خود را برای رونق این صنعت ادا کرده باشد.

صادرات مصالح ساختمانی